::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : سه شنبه 01 مرداد 1398 - 12:16 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
مهاجرت به استرالیا به روش کار و تخصص
تعداد بازدیدvisits : 98
amiir2244 آفلاینارسال هاAnswers : 3
عضویتRegistration date : 22 /6 /1396
حمایت شدهThanked : 1
مهاجرت به استرالیا به روش کار و تخصص

بهترین روش مهاجرت به استرالیا به وسیله کار و تخصص است که شرایط آن به صورت زیر است:

1-اولین مورد از روش های مهاجرت به استرالیا به روش کار و تخصص ، در مورد سن شماست.سن شما نباید بیش از 49 سال باشد.

2-باید دارای مدارک تحصیلی با ارزش باشید.به عنوان مثال مدرک ICDL و مواردی از این قبیل.مدرک دانشگاهی شما (دانشگاه های مورد تایید مراکز علمی استرالیا) و همچنین معدل مدرک دانشگاهی شما ، دیپلم های فنی حرفه ای و هنرستان از مراکز معتبر که نشان دهد شما حداقل 900 ساعت در رابطه با یک تخصص حرفه ای مطالعات داشته اید که در مهاجرت به استرالیا بسیار تاثیر گذار است.

3-سومین مورد برای شما ، سوابق کاری شماست.شما حداقل میبایست بین یک تا هشت سال سابقه کاری در یک شرکت یا موسسه معتبر و حرفه ای داشته باشید.جزییاتی مانند میزان حقوق ، جزئیات دقیق وظایف کاری شما و طول مدت کاری شما در آنجا باید به طور کامل در گواهی سابقه کاری شما ذکر شده باشد.
برای هر رشته دانشگاهی میزان سوابق کاری متفاوت است.برای رشته های فنی حرفه ای حدود 5 سال ، برای بعضی رشته ها حدود 3 سال و برای برخی رشته ها نیز داشتن یک سال سابقه کاری ، کافی است.

4-چهارمین مورد از موارد مهاجرت به استرالیا به روش کار و تخصص ، میزان تسلط شما بر روی زبان انگلیسی است.شما میبایست تا حد مطلوبی به زبان انگلیسی مسلط باشید و تا زمانی که شما مدرک مدرک IELTS خود را ارائه ندهید ، اجازه ورود به استرالیا را دریافت نخواهید کرد.البته برای برخی رشته های خاص شما می توانید مدرک IELTS خود را بر اساس مدارک دیگرتان معادل سازی نمایید.اما برای برخی از رشته ها داشتن این مدرک واجب و ضروری است .(مانند شرایطی که برای مهاجرت به کانادا وجود دارد.)

5-پنجمین نکته مربوط به ویزا های قبلی شما از این کشور است.اینکه شما قبلا از کشور استرالیا ویزا گرفته باشید ، حال میخواهد این ویزا ، ویزای تحصیلی باشد یا آنکه ویزای کاری یا توریستی بوده در کسب مجوز برای ورود به این کشور برای شما تاثیر گذار است.

6-مورد ششم مربوط به همسر شما در صورت متاهل بودن است.اگر متاهل باشید ، سطح تحصیلات همسرتان و نیز سطح زبان آن میتواند در اخذ اقامت شما تاثیر گزار باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت کردن به استرالیا و یا مهاجرت به کانادا ، حتما به ما پیام دهید.
سه شنبه 07 آذر 1396 - 02:15
ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport
rabineduction آفلاینارسال‌هاAsnwers : 4
عضویتRegistration date : 24 /12 /1397
پاسخAnswer 1 : مهاجرت به استرالیا به روش کار و تخصص
دانشگاه تاسمانیا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی می باشد که در سال ۱۸۹۰ در تاسمانیا استرالیا تأسیس شده است. این مرکز علمی دارای کالجی است که یکی از قدیمی ترین انواع آموزش عالی در استرالیا می باشد. دانشگاه تاسمانیا عضو انجمن بین المللی دانشگاه های مشترک المنافع و انجمن مؤسسات آموزش عالی جنوب شرقی آسیا بوده و دوره های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد را در طیف وسیعی از رشته ها ارائه می نماید. مؤسسه مطالعات دریایی و قطب جنوب این دانشگاه دارای امتیازی بالاتر از استاندارد جهانی می باشد.
تحصیل در استرالیا
دانشگاه تاسمانیا علاوه بر پردیس اصلی خود که در هوبارت قرار دارد، دارای ۲ پردیس دیگر، ۱ مزرعه کشاورزی و نیز چندین مؤسسه تحقیقاتی می باشد. این مرکز علمی از پیشینه قوی در تحقیقات برخوردار بوده و در میان دانشگاه های استرالیا در بسیاری از زمینه های تحقیقاتی چون مطالعات آب ها، مطالعات مربوط به قطب، کشاورزی، جنگلداری، علوم تغذیه و مواد غذایی، تحقیقات پزشکی، زمین شناسی و مواد موجود در زمین پیشرو می باشد.
بورسیه تحصیلی در استرالیا
از مهمترین مراکز تحقیقاتی این دانشگاه می توان به مؤسسه تحقیقاتی آب و آبزیان تاسمانیا، مؤسسه تحقیقاتی کشاورزی تاسمانیا، مؤسسه تحقیقاتی معدن و فلزات، و نیز مؤسسه تحقیقاتی قطب جنوب و اقیانوس منجمد جنوبی اشاره نمود.
دانشگاه های برتر در استرالیا ۲۰۱۸
رتبه بندی
دانشگاه تاسمانیا رتبه ۲۰ را در میان دانشگاه های استرالیا به خود اختصاص داده است و علاوه بر این، رتبه ۳۷۰ جهانی را نیز براساس رده بندی QS World University Rankings در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ از آن خود کرده است.
برای اطلاعات بیشتر به سایت رابین(لاوند)مراجعه کنید.
https://rabin-education.com

دانشکده ها
دانشکده هنر: برنامه های این دانشکده عبارتند از هنرهای تجسمی، علوم اجتماعی، روانشناسی، فلسفه، موسیقی، مطالعات علوم آسیایی و مطالعات امور جوانان، معماری و نقشه کشی.
دانشکده تجارت: برنامه های این دانشکده عبارتند از مدیریت، حسابداری، اقتصاد و دارایی.
بورسیه تحصیلی در استرالیا
دانشکده آموزش و پرورش
دانشکده علوم بهداشتی: برنامه های این دانشکده عبارتند از پزشکی، پرستاری، مامایی، داروسازی، علوم کشاورزی، علوم آبی، شیمی، زمین شناسی، ریاضی، فیزیک، علوم گیاهی و جانورشناسی.
دانشکده حقوق: برنامه های این دانشکده عبارتند از حقوق و مطالعات قانونی.
دانشکده مهندسی و فناوری: برنامه های این دانشکده عبارتند از کامپیوتر و اطلاعات سیستم ها، مهندسی و مهندسی دریا.
جمعه 24 اسفند 1397 - 17:34
ارسال پیامSend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex