::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : پنجشنبه 26 مهر 1397 - 5:10 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
طراحی سایت پیامک
تعداد بازدیدvisits : 66
forouzan99 آفلاینارسال هاAnswers : 53
عضویتRegistration date : 2 /10 /1396
طراحی سایت پیامک
طراحی سایت پیامک

امروزه با ارسال پیامک برای تبلیغ محصولات و فعالیت های شرکت های مختلف میتوان بسیار موثر عمل کرد، همچنین با استفاده از ارسال پیامک می توانید محصولات و خدمات خود را به مخاطبان و کاربران خود معرفی کنید.


طراحی سایت
به صورت همزمان می توان پیامک را به صد ها هزار و شاید میلیون ها نفر به صورت همزمان ارسال کرد و از همین طریق میتوان به نتایج مطلوب و موثری رسید.

کاربرد های طراحی سایت ارسال پیامک عبارتند از:

  • استفاده از پیامک در مشاغل مختلف[*]استفاده از پیامک برای اطلاع رسانی های عموم[*]استفاده از پیامک برای تبریک و تسلیت[*]استفاده از پیامک برای مسابقات و سرگرمی ها[*]استفاده از پیامک برای تبلیغات انبوه[*]استفاده از پیامک برای انتقاد ها و پیشنهاد ها[*]استفاده از پیامک برای دعوت از افراد برای سمینارها و کنفرانس ها
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت
، طراحی
سایت تهران
، شرکت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایتشرکت طراحی سایت ، پارکت کاغذ دیواری کابینت MDF


طراحی وب سایت
طراحی سایت پیامک برای شرکت های بزرگ بسیار موثر است


ارسال پیامک در کارخانجات بسیار رایج است زیرا با استفاده از پیامک آنها می توانند به راحتی اخبار و اطلاعات خود را به کارکنان منتقل کنند. از طریق ارسال پیامک کارکنان می توانند از جلسات و اخباری که در کارخانه وجود دارد مطلع شوند و با ارسال پیامکی میتوانند از میزان حقوق و اضافه کاری و حتی میزان مرخصی باقیمانده خود نیز اطلاع پیدا کنند.
پیامک برای تبلیغات خاص باید با اصول خاصی ارسال شود تا موثرتر به نظر برسد و مخاطب از آن استفاده وسود ببرد. ارسال پیامک کاربردهای بسیاری در مشاغل دارد و برای رونق کارها و سریعتر انجام شدن ان ها کمک بسیاری می کند .
مواردی که در طراحی سایت ارسال پیامک باید رعایت شوند عبارتند از:

  • سعی کنید پیامک کوتاه و مفید باشد و بیشتر از ۷۰ کاراکتر نداشته باشد[*]برای اینکه پیامک موثرتری داشته باشید ساعات خاصی را برای ارسال پیامک انتخاب کنید[*]از کلمات جذاب و خواندنی در پیامک خود استفاده کنید[*]بهتر است پیامک به مخاطبان مرتبط باشد[*]پیامک را به صورت مداوم و پشت سر هم و با فاصلی هی زمانی مناسب ارسال کنید[*]سعی کنید در پیامک مخاطب را با نام وی مطلع کنید تا مخاطب نسبت به شما احساس نزدیکی داشته باشد[*]بهتر است با ارسال پیامک روز تولد یا مناسبتهای دیگر مشتریان خود را تبریک بگویید
بسیاری از شرکت ها اصول زیر را در طراحی سایت ارسال پیامک رعایت نمیکنند:

    [*]طولانی بودن متن پیام در پیامک های تبلیغاتی[*]غیر قابل فهم بودن کلمات مورد استفاده در پیامک[*]بی ربط بودن پیامک برای مخاطبان[*]بی هدف بودن متن پیام در پیامک های تبلیغاتی
چهارشنبه 20 دی 1396 - 09:52
وب کاربرUser's blog ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex