::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : چهارشنبه 21 آذر 1397 - 3:05 قبل از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
چگونه اشتباهات از شما یک لینک ساز بهتر میسازند؟
تعداد بازدیدvisits : 99
farnazi88 آفلاینارسال هاAnswers : 28
عضویتRegistration date : 7 /3 /1396
چگونه اشتباهات از شما یک لینک ساز بهتر میسازند؟
چگونه اشتباهات از شما یک لینک ساز بهتر میسازند؟از اشتباه کردن بعنوان یک لینک ساز نگرانید؟


ما ۱۱ نوع از بدترین اشتباهاتی را که تاکنون دیده اید را توصیف میکنیم تا متوجه شوید که چگونه اشتباهات به شما کمک می کنند تا لینکسازی بهتر شوید.
هروقت به لینک سازها آموزش می دادم در خصوص یک فرآیند عمده در طول دهه گذشته ثابت و یکسان عمل میکردم. آنها را وارد کار میکردم و میگذاشتم که با انجام دادن کار آن را فرا بگیرند، اشتباه کنند و راه خودشان را پیدا کنند. همیشه به آنها می گفتم که انتظار اشتباه کردن را داشته باشند و آنها هم همیشه مرتکب اشتباهاتی میشدند. بعضی از بقیه بدتر بودند. اما اشتباه کردن در نظر من، بهترین روش و تجربه برای یادگیری است. من هنوزهم به شخصه دچار اشتباهات احمقانه میشوم و انتظار دارم که مرتکب اشتباهات بیشتری بشوم.در این مقاله، فجیع ترین اشتباهاتی را که هر یک از ما مرتکب شده و بیاد دارم را شرح خواهم داد. از فرصت یادگیریِ از اشتباهاتمان لذت ببریم.
اشتباه شماره ۱:

ارتباط برقرار نمودن با کسی که بصورت مشخص به شما میگوید ما هر آنچه را که شما میخواهید انجام نمی دهیم.فرقی نمی کند که در تلاش برای بدست آوردن یک ایجاد کننده پستِ مهمان باشید با فقط دارید یک لینک را بدست میآورید، جستجو کنید و ببینید آیا این مورد میتواند حتی یک احتمال برای دچار شدن به این اشتباه باشد. بسیاری از سایتها مشخصاً میگویند که ما نمیخواهیم بخاطر پستهای مهمان با دیگری در تماس باشیم. این سایت ها لینکهای متنی را پیشنهاد نداده و از نویسندگان خارجی و … استفاده نمیکنند. این دست از اطلاعات را میتوان از جاهای مختلفی بدست آورد، اما اگر آن را در یک جای خیلی مشخص و پیدا نکند (برای مثال در صفحه در مورد ما)، بایستی یک گشت سریع در سایت زد: در واقع جستجو نمودن همانچیزی است که شما به آن نیاز دارید. فقط کافی است ببینید که دارید وقت خود را تلف می کنید و آن سایت ها هم وقت شما را.
اشتباه شماره ۲:


گرفتن یک لینک سایت هک شده
این اشتباه وحشتناک است، خوشحالم که تا بحال مرتکبش نشده ام البته هنوز، اما بسیاری از لینکسازها به این اشتباه دچار میشوند.هک شدن همیشه بلافاصله مشخص نمیشود. به چندین سایت سر میزنید و میبینید که بنظر خوب هستند اما دارای صفحات هک شده هستند، بهمین خاطر زمانی متوجه میشوید که یک جستجوی سایت انجام دهید. بهمین خاطر من همیشه این جستجو را انجام می دهم.

اشتباه شماره ۳:


گرفتن یک لینک بروی یک سایت ایندکس نشده در گوگل
اگر از گوگل برای شناسایی استفاده میکنید، پس این امر برای شما مهم نخواهد بود. (اگر چه کماکان بایستی از صحتِ ایندکس گذاری صفحهایی که لینکش را گرفتهاید اطمینان حاصل کنید) با این وجود ما لینک سازهایی داریم که از سایر متدها برای شناسایی استفاده نموده و لینکهایی را بدست میآورند که ایندکس گذاری نشدهاند.اگرچه ضعیف بودن یک سایت در ایندکسگذاری ممکن است به شدت واضح باشد، اما مواردی را دیدهام که در نگاه اول سایت بسیار خوب بوده و از معیارهای عالی برخوردار بوده است. البته گوگل تنها موتور جستجوگر نیست اما در زمانی که یک سایت ایندکس گذاری نشده باشد ، بسیار خوب بکار میآید. ( این مطلب را نیز مطالعه کنید : رپورتاژ در سایت ها )

اشتباه شاره ۴:


برقراری ارتباط با یک سایت برای یک مشتری محلی… استفاده از یک شهر در کشوری نادرست.این اشتباه را بعنوان مسخرهترین اشتباهی که تاکنون در اغلب اوقات مرتکب شدهام نامگذاری میکنم. بهترین چیز در مورد این اشتباه این است که خودم، شخصی که محتویات را مینوشت و لینکسازی که با من کار میکرد متوجه آن نشدیم. زمانی که وب مستر از من سوال کرد که اصلاً چرا شما محتویات ما را در آن جا منتشر کردید همگی شگفت زده و مات و مبهوت شدیم. آن محتویات کاملاًٌ مرتبط با صنعت بوده و بعد از آن همه، برای کشوری نادرست منتشر شد.
اشتباه شماره ۵:


اینکه بگذارید یک نفر برای سالها شما را به بازیچه بگیرد.
این اشتباه اشتباهی نکته دار است. گفتن اینکه شخصی در حال بازی دادن شماست سخت ودشوار است. ما همیشه با افرادی که ما را به بازیجه میگیرند مشکل داریم و مطمئنم که بسیاری از لینک سازها نیز با این موضوع دست و پنجه نرم میکنند.
اخیراً یک وبمستر داشتیم که برای دو هفته متمادی ما را با سوالات مکرر، توافق بر سر لینکهای مناسب و… به بازیچه گرفته بود. بعد از چند روز از او خبری نشد، بدون هیچ دلیلی.

برای مشاهده ادامه مطلب به سایت سوپر وب مراجعه نمایید.
سه شنبه 24 بهمن 1396 - 15:23
ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex