::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : دوشنبه 27 اسفند 1397 - 5:03 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
بهترین متخصص ارتودنسی
تعداد بازدیدvisits : 21
mar12345 آفلاینارسال هاAnswers : 64
عضویتRegistration date : 2 /4 /1397
بهترین متخصص ارتودنسی
ارتودنسی درست و حسابی چیست؟
ارتودنسی درست و حسابی یک شعار پوچ و تبلیغاتی نیست. دکترگوگانی سال هاست که برای تحقق این آرمان تلاش کرده است. این ادعا که “ارتودنسی باید #درست_و_حسابی باشه!” به این هدف تنظیم شده است که هم متخصص ارتودنسی و هم بیمار برای رسیدن به بالاترین کیفیت ممکن تلاش کنند.
آرمان ارتودنسی درست و حسابی از چه زمانی توسط دکترگوگانی مطرح شده است؟
دکترگوگانی از اولین روز های تاسیس مطب با آرمان رسیدن به ارتودنسی درست و حسابی کار را آغاز کرده است. به همین منظور فعالیت های تبلیغاتی خود را هم با آگاه کردن جامعه در مورد کیفیت مطلوب ارتودنسی همراه کرده است. در اولین تراکت های تبلیغاتی دکتر گوگانی به این مساله اشاره شده بود که “ارتودنسی فقط صاف کردن دندان ها نیست!” و تاکید شده بود که باید چیزی فراتر از صاف شدن دندان های جلوی بیمار مدنظر بیمار و بهترین متخصص ارتودنسی باشد.
در کنار این تراکت های تبلیغاتی مرام نامه و آرمانی هم در ذهن دکتر گوگانی بود که رسیدن به آن ها هدف گیری شده بود و برای رسیدن بیشتر به آن ها تلاش شده است و خواهد شد. نمونه ای از این اهداف را در مقاله ای در مورد “صداقت در تبلیغات” در همین سایت بررسی کرده ایم. در همان مقاله می توانید فیلمی را ببینید که با توجه به یکی دیگر از اولین تراکت های تبلیغاتی دکترگوگانی تهیه شده است.عبارت Righteous شاید بهترین عبارت نزدیک به مفهموم مورد نظر ماست. این عبارت هم صداقت را در بر می گیرد و هم درستی و درستکاری را. تعهد به این مفهموم باعث می شود بیشتر سعی کنیم به درستی نزدیک شویم و نزدیک بمانیم. درواقع هیچ کس نمی تواند ادعا کند درستکار مطلق یا صادق مطلق است. اما همه باید تلاش کنیم به این ایده آل نزدیک تر شویم
رسیدن به آرمان ارتودنسی درست و حسابی چگونه ممکن است؟
برای رسیدن به این آرمان در درجه اول باید ارتودنتیست فردی متبحر و متعهد باشد. یعنی هم از علم کافی برخوردار باشد و هم در اجرای این علم خود را متعهد بداند. اجرای این هدف نیازمند تعهد به دیسپلین خاصی در درمان است. درواقع ارتودنتیست در این آرمان باید سخت گیری های بیشتری بر خود و بر بیمار خود اعمال کند. سخت گیری هایی که مطمئنا گاهی باعث رنجش بعضی ها خواهد شد!
اما در این میان برای رسیدن به ارتودنسی درست و حسابی خود بیمار و والدین او هم باید نقش موثر داشته باشند! شما نمی توانید فرزندتان را در یک مدرسه عالی ثبت نام کنید و بعد انتظارداشته باشید بدون تلاش فرزندتان برای درس خواندن و نظارت شما بر وی به نتیجه مطلوب برسید! تعدادی از اصولی که برای رسیدن به ارتودنسی درست و حسابی باید توسط بیمار/والدین/اطرافیان رعایت شوند در مقاله ای به نام “کلید طلایی برای …” مطرح کرده ایم.
آیا همه بیماران می توانند به ارتودنسی درست و حسابی دست یابند؟
اگر منظورمان ارتودنسی ایده آل است، جواب منفی خواهد بود! ممکن است همه به این هدف نرسند. اما مهم این است که در این مسیر درست قدم برداریم. گاهی مشکلاتی وجود دارد که رسیدن به این هدف را ممکن نمی کند. مثلا گاهی بیماران به جای درمان ارتودنسی+جراحی ، درمان استتار را انتخاب می کنند. در اینصورت ممکن است یک ارتودنسی خوب و حتی ارتودنسی عالی ارایه شده باشد و در مسیر ارتودنسی #درست_و_حسابی گام برداشته باشیم ولی به ارتودنسی ایده آل نرسیده باشیم! به هرحال درمان ایده آل بیمارانی که ناهنجاری مشخص اسکلتی دارند، شامل جراحی فک هم خواهد بود و بدون آن ایده آل معنی ندارد. ولی همین درمان استتار اگر #درست_و_حسابی انجام شود بیمار به نتیجه عالی خواهد رسید. اگر به دنبال ارتودنسی غرب تهران هستید با شماره های ذکر شده تماس حاصل بفرمایید.
شنبه 20 مرداد 1397 - 07:59
ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex