::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : دوشنبه 27 اسفند 1397 - 5:31 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آرا سرویس
تعداد بازدیدvisits : 36
mar12345 آفلاینارسال هاAnswers : 64
عضویتRegistration date : 2 /4 /1397
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آرا سرویس
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آرا سرویس
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های سامسونگ است. جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات سامسونگ آرا سرویس در 24 ساعت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است. یکی از مزایای بهره بردن از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی از لحاظ اقتصادی تا سقف 75 درصد کاهش هزینه است. هر برند تجاری معتبری خدماتش را از طریق نمایندگی تعمیرات ارائه می دهد. تعمیرگاه لوازم خانگی آرا سرویس از تیم فنی متخصص و آموزش دیده ای بهره می گیرد که با تمام مشکلات ماشین لباسشویی آشنا است. تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل به راحتی امکان پذیر است و دیگر نیازی به جابجایی آن تا تعمیرگاه نیست.
توانایی تعمیرکار در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
امروزه ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی به حساب می آید. به همین دلیل هر روزه از این دستگاه استفاده مداوم می شود که طبیعتا هر چند وقت یکبار سرویس و یا تعمیرات ماشین لباسشویی لازم است. برندهای تولید کننده لوازم خانگی چون سامسونگ با توجه به پیشرفت تکنولوژی بر پیچیدگی سیستم ماشین لباسشویی ها می افزایند. بنابراین تعمیرگاه لوازم خانگی سامسونگ باید با تکنولوژی روز آشنایی داشته باشد و دوره های آموزشی لازم را طی کنند. جهت تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید به تعمرکار ماهر و آموزش دیده اعتماد کرد. در غیر این صورت علاوه برآسیب دیدن دستگاه با ضرر مالی همراه خواهد بود. اگر ماشین لباسشویی دارای کارت گارانتی باشد می توان از مزایای آن بهره مند شد. در غیر اینصورت تمام هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ طبق نرخ مصوبه اتحادیه محسوب می گردد.
خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
شرکت تجاری سامسونگ در سراسر دنیا دارای نمایندگی است. در ایران نیز نمایندگی تعمیرات سامسونگ دارای شعب متعددی است. یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، آرا سرویس است که از مزایای آن می توان به استفاده از قطعات اصل و فابریک کارخانه اشاره کرد. قطعات اورجینال باعث افزایش طول عمر وسیله می شود. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آرا سرویس در زمینه نصب، سرویس و تعمیر آماده ارائه خدمات به مشتری هستند. فاصله مشتری با اولین نمایندگی تنها در برقراری ارتباط تلفنی است. کارشناس هایی که در هر نمایندگی حضور دارند از طریق تماس تلفنی مشاوره رایگاه ارائه می دهند. اگر مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی جزئی نبود و با مشاوره تلفنی قابل رفع نباشد تعمیرکار متخصص در زمان مقرر در مکان معین شده حاضر می گردد و دیگر نیازی به جابجایی ماشین لباسشویی نیست. تعمیرکار تیم فنی در کمترین زمان به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می پردازد و در صورت نیاز به قطعه از قطعات اورجینال استفاده می کند.
عمده مشکلات نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
در صورت مشاهده هرگونه مشکل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید صورت گیرد. از آنجایی که سرویس دهی معمولا جزو یکی از خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی است می توان با سرویس دهی دوره ای لباسشویی سامسونگ تا حدود زیادی می توان به عمر آن افزود و دیگر نیازی به تعمیر نداشته باشد. از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می توان به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ ، رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیز اشاره کرد. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ عمدتا به دلایل مشخصی انجام می شود که در میان بیشتر مشتریان مشترک است. از جمله این مشکلات می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • ماشین لباسشویی دارای صداهای بلند و عجیب است.

 • بعضی اوقات لباس ها داخل ماشین لباسشویی دچار پارگی و آسیب می شوند.

 • آب داخل ماشین لباسشویی مانده و آب را تخلیه نمی کند.

 • هنگام شستشو پودر در محفظه جا پودری ماشین لباسشویی می ماند.

 • بدنه ماشین لباسشویی برق دارد.

 • ماشین لباسشویی از کار افتاده و اصلا روشن نمی شود.

 • برای تعمیرات ماشین لباسشویی دانستن این امر مهم است که ساختار اغلب دستگاه ها یکی است و تنها کیفیت قطعات با یکدیگر متفاوت می باشد. از این رو یادگیری اصول کلی تعمیرات ماشین لباسشویی به همراه تجربه می تواند، مهارت فرد را در این امر تا حدود زیادی بالا ببرد. برای یادگیری نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی آشنایی و شناخت قطعات مکانیکی و الکترونیکی این دستگاه و برد هوشمند الکترونیکی آن از جمله اصول اصلی می باشد.
  با توجه به کاربرد فراوانی که ماشین لباسشویی در زندگی های امروزه دارد، این وسیله به یکی از ضروری ترین وسایل در منازل تبدیل شده است که خرابی آن و هر گونه اختلال در کارکردش می تواند معضلی بسیار بزرگ تلقی شود. در تعمیرات ماشین لباسشویی مشکلات رایجی وجود دارد که می توان عامل اصلی در بروز عیب در دستگاه را شناخت و برطرف کرد. از جمله انواع مشکلات رایج در خرابی ماشین لباسشویی می توان به صدای زیاد ماشین به هنگام کار کردن، عدم تخلیه آب در ماشین، روشن نشدن ماشین، بوی سوختگی به هنگام کار کردن ماشین، نشتی دادن ماشین، عدم چرخش ماشین لباسشویی، کار نکردن تایمر، باز نشدن در ماشین لباسشویی، اختلال در برنامه های شستشو ماشین لباسشویی، اجرای تنها یک برنامه از شستشو و… اشاره کرد.
  شاید گاهی خودتان برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود شخصاً اقدام کرده باشید و حتی در این امر موفق شده و به خوبی ایراد دستگاه را برطرف کرده باشید؛ اما خاطر نشان می کنیم که برای تعمیرات ماشین لباسشویی داشتن تخصص امری الزامی می باشد.
  شناخت قطعات مکانیکی برای تعمیرات ماشین لباسشویی
  برای عیب یابی مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی شناخت قطعات مختلف این دستگاه می تواند به شما کمک شایانی بکند از این رو چنان چه هر قسمتی از دستگاه لباسشویی شما دچار ایراد شد، شناخت قطعات مربوط به آن بخش می تواند در یافتن عیب ماشین و رفع آن مؤثر باشد. به طور مثال اگر ماشین لباسشویی به خوبی آبگیری و تخلیه نمی کند می توانید به بررسی قطعاتی از قبیل کوپلینگ موتور دایرکت درایو بدون تسمه، قفل در و یا قفل داخلی ماشین، موتور مومی، کلاچ، کلید درپوش و تسمه متحرک ماشین بپردازید و هر کدام را تک تک بررسی کنید تا متوجه شوید ایراد اصلی از کدام قطعه است که آن را تعمیر و یا تعویض کنید.
  اهمیت شناخت برد الکترونیکی برای تعمیرات ماشین لباسشویی
  یکی از تخصصی ترین بخش های تعمیرات ماشین لباسشویی هوشمند، عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی این دستگاه ها است. ماشین لباسشویی به عنوان یکی از لوازم های خانگی به طور هوشمند کار می کند و این عملکرد وابسته به بردهای الکترونیکی می باشد که در آن تعبیه شده است. برد الکترونیکی که در ماشین لباسشویی وجود دارد از قطعات مختلفی تشکیل شده است که شناخت تک تک قطعات روی برد و همچنین کاربرد هر یک از آن ها حائز اهمیت است.
  شناخت آی سی های برد فرمان، شناخت برنامه ریزی و پروگرام کردن بردهای فرمان، آموزش نقشه خوانی مدارات، تکنیک های عیب یابی مدارات الکترونیکی بدون نقشه، آشنایی با کدهای خطا و رفع عیب آن ها تنها بخشی از اطلاعات لازم است که برای تعمیرات ماشین لباسشویی ضروری است. به طور مثال زمانیکه ماشین لباسشویی برنامه های خود را به درستی اجرا نمی کند و یا اینکه فقط یک برنامه را اجرا می کند لازم است تا بتوانید با اطلاعات کافی و تخصص لازم به عیب یابی برد الکترونیکی و تعمیرات ماشین لباسشویی بپردازید.

 • بعد از اتمام شستشو درب ماشین لباسشویی باز نمی شود.

 • لباس ها در ماشین لباسشویی زیادی چروک می شوند.

 • ماشین لباسشویی در جای خود بیش از حد تکان می خورد و دارای لرزش های شدیدی است.

 • ماشین لباسشویی جرم و رسوب گرفته و بوی بدی می دهد.

 • ماشین لباسشویی شستشو را کامل انجام نداده و برنامه نیمه کاره می ماند.

 • نمایشگر ماشین لباسشویی کد خطا را نشان می دهد.

 • از زیر ماشین لباسشویی آب نشت می کند.

 • نحوه بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
  صفحه نمایشگر لباسشویی سامسونگ، پیغام هایی را در صورت بروز هر گونه مشکلی نمایش خواهد داد، که برای رفع مشکلات لباسشویی می تواند مفید باشد. برای بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا می بایست پیام روی صفحه نمایشگر را با استفاده از دفترچه راهنما لباسشویی، بیابید و رفع کنید.اگر در صفحه نمایشگر لباسشویی، خطاهای E9 ، LE ، LE1 و 11E به نمایش در آمد، به این معنی می باشد که لباسشویی نشتی آب دارد. دلایل زیر می تواند علت این مسئله باشد:

  • نشتی آب در لوله تخلیه لباسشویی اتفاق می افتد.

  • نشتی به دلیل وصل نشدن نادرست لوله اتصال به محفظه ماده شوینده اتفاق می افتد.

  • شکستگی در دیگ عقب، در بخشی که پیچ سفت می شود، رخ داده است که باعث نشتی آب شده است.

  • اگر نشتی آب همراه با کف بود، احتمالا به دلیل مقدار زیاد ماده شوینده ای باشد که استفاده کرده اید.

  • اگر در زمان چرخش، نشتی آب رخ می دهد، احتمالا لوله هوای لباسشویی از جا در آمده است.

  • بعضی اوقات هم به دلیل اینکه فیلتر پمپ تخلیه درست وصل نشده است، این اتفاق رخ می دهد.

  شنبه 20 مرداد 1397 - 08:49
  ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


  moisrex
  درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
  انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

  ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
  کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
  تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex