::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398 - 2:54 قبل از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
درباره نظرسنجی پیامکی بدانیم
تعداد بازدیدvisits : 53
webonesms آفلاینارسال هاAnswers : 1
عضویتRegistration date : 13 /6 /1397
درباره نظرسنجی پیامکی بدانیم


درخواست ارائۀ بازخورد از مشتریان حین اینکه برای شما بازخوردی ارزشمند را مهیا می کند، موجب تشویق آنها به مشارکت می شود. این روشی موثر برای دستیابی به نتیجه و راهی برای برقراری ارتباطی دو طرفه است. نوعاً، استفاده از پیامک انبوه سریعترین، مستقیم ترین و کاراترین راه برای برقراری اینگونه ارتباط است و نیز مقرون به صرفه است. استفاده از یکسامانه پیامکی به منظور برقراری ارتباط با مخاطبین، دریافت بازخورد و برآوردن نیازهای مشتریان طبق بازخوردها، نظرسنجی پیامکی توسط همۀ افراد، از سیاستمداران و تیم های ورزشی گرفته تا سازمانهای غیرانتفاعی، رستوران ها و مالکان کسب وکارهای کوچک می تواند بازخورد بسیاری در پی داشته باشد.
ممکن است یک رستوران از نظرسنجی پیامکی برای امتحان یک غذای جدید یا پیشنهاد غذای دلخواه از سوی مشتری جهت ثبت در منو استفاده کند. به کارگیری طرح های تشویقی نظیر ارائۀ تخفیف بر روی غذای نوبت بعد، موجب تقویت مشارکت در آینده می شود. بدین ترتیب از مشتریان نظرسنجی می شود و برمبنای نتایج آن صاحب رستوران در خصوص ارائۀ غذای جدید تصمیم می گیرد. برمبنای پیشنهادات مشتریان، صاحب رستوران می تواند غذاهای دیگر را برای گنجاندن در منوی موجود مدّنظر قرار دهد.
همچنین برای ارزیابی سطح مهارتی کارمندان، تعیین رضایت شغلی و اشاره به نقاط ضعف به طورکلی از نظرسنجی برای امور داخلی بهره برد. چون اینکار به طور ناشناس انجام می شود، کارمندان احساس امنیّت می کنند و صادقانه به پرسش ها پاسخ می دهند.
مقاله نظر سنجی مشتریان از طریق پیامک انبوه به طور مفصل تری این موضوع را مورد بررسی قرار داده است.
سه شنبه 13 شهریور 1397 - 10:12
وب کاربرUser's blog ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex