::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : پنجشنبه 27 دی 1397 - 12:01 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
قفل هوشمند اثر انگشت
تعداد بازدیدvisits : 6
avaseo آفلاینارسال هاAnswers : 58
عضویتRegistration date : 29 /8 /1397
حمایت شدهThanked : 1
قفل هوشمند اثر انگشت

دیگر نگران جاگذاشتن کلید خود نباشید. کلید قفل هوشمند شما، بر سر انگشتان شماست.

تا به حال شده یکی از دوستان شما پشت در منتظر شما بماند؟ به راحتی می توانید یک رمز یک بار مصرف به او بدهید تا بتواند وارد منزل شما شود، و به راحتی پس از استفاده از آن رمز، رمز غیر فعال می شود.

دیگر نیازی نیست پس از خروج نگران قفل کردن درب منزل خود باشید، قفل اثر انگشت یوکا این کار را برای شما به صورت اتوماتیک انجام میدهد. این قفل هوشمند درب با قابلیت ضدشک، ضد حریق و ضد سرقت بودن بالاترین امنیت را برای شما مهیا می کنند.

نیازی نیست به تعداد اعضای خانواده کلید جدید بسازید، و یا اگر یکی از آن کلید ها گم شد بخواهید قفل را عوض کرده و یک سری کلید جدید صادر کنید. شما به راحتی می توانید اثر انگشت تمام اعضای خانواده را در آن ثبت کنید و هر موقع که خواستید هر کدام را حذف کنید.

این روز ها همه چیز دیجیتال شده اند، حتی چشمی های در قدیمی جای خود را به چشمی های دیجیتال داده اند که به سادگی بدون بلند شدن از جای خود متوجه شوید چه شخصی زنگ درب منزل شما را می زند. چه بهتر که بتوانید در را از همانجا با یک ریموت کنترل باز کنید. بله… این قفل ها امکان باز کردن از راه دور به وسیله ریموت کنترل نیز به شما میدهد. این موضوع برای مدیرانی که این قفل را برای اتاق مدیریت خود انتخاب کردند نیز کاربردیست.
سه شنبه 11 دی 1397 - 16:11
ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex