::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : پنجشنبه 01 فروردین 1398 - 11:04 قبل از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
سایز عکس ها در طراحی سایت
تعداد بازدیدvisits : 36
azadehsadeghi آفلاینارسال هاAnswers : 80
عضویتRegistration date : 5 /8 /1397
سایز عکس ها در طراحی سایت
سایز عکس ها در طراحی سایت
در طراحی سایت موارد بسیار زیادی هستند که رعایت آنها باعث می شود تأثیرات مثبتی هم در بر کاربران و هم بر سئو سایت بگذارد و استانداردهای طراحی سایت را نیز رعایت کرد. این موارد را در مقالات مختلف آموزش طراحی سایت توضیح دادیم. از رنگ ها و فونت ها گرفته تا کُد ها و ماژول ها و غیره. در این نوشتار به یک نکته مهم دیگر خواهیم پرداخت. به راستی سایز و اندازه تصاویر در طراحی سایت باید چگونه باشد و به عبارتی بهترین حالت آن چگونه می باشد. در ادامه با بررسی این موضوع با ما در شرکت طراحی سایت نونگار پردازش همراه باشید.
نکاتی در مورد عکس های سایت اولین نکته ای که پیش از شروع بحث نیاز است مطرح کنیم این است که در این نوشتار عکس یا تصویر می تواند موارد مختلفی را شامل شود و فایل هایی نظیر نمودارها و نقشه ها نیز عکس هستند و در تعریف ما خواهند گنجید. همچنین فرمت عکس ها نیز ممکن است متفاوت باشد و با توجه به نیازتان از فرمت ها مختلفی استفاده کنید که با اهمیت ترین مورد بهینه سازی آنها است تا با سرعت بیشتری لود شوند. تصاویری که شما در طراحی وب سایت خود استفاده می کنید در وب سرور ذخیره می شوند و به همین دلیل در برخی مواقع ممکن است که کاربران سایت شما در مشاهده تصاویر سایت به مشکل برخورد نمایند.

اهمیت سایز عکس ها در وب سایت شما با وسایل و تجهیزات مختلفی می توانید اقدام به تصویر برداری کنید و یا اینکه تصاویر مورد نیاز خود را از منابعی تهیه نمایید که در هر دو صورت این تصاویر ابعاد و کیفیت های مختلفی خواهند داشت. هر میزان که یک دوربین با کیفیت تر بوده و در تصاویر خود وضوح و کیفیت بهتری را ثبت کند تصاویر آن حجیم تر هستند و سایز آنها حتی به بیش از 10 مگاپیکسل نیز خواهد رسید. چنین فابل هایی را با توجه به سرعت متوسط اینترنت در ایران مشکل بتوان با همان سایز واقعی در سایت بارگذاری کرد و یا اینکه حتی آن را دانلود نمود. برای همین در بسیاری موارد با فشرده کردن فایل آنها را برای دیگران ارسال می کنند تا مقداری حجم آنها کاهش یابد.طراحی
سایت تهرانطراحی سایت تهران


طراحی سایت تهران


طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران
طراحی
سایت
، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت

طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت شرکت طراحی سایتشرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران
، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران
چهارشنبه 19 دی 1397 - 12:35
ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex