::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : شنبه 27 مهر 1398 - 11:48 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
پلتفرم سایت های آگهی
تعداد بازدیدvisits : 16
feto آفلاینارسال هاAnswers : 1
عضویتRegistration date : 13 /7 /1398
پلتفرم سایت های آگهی

این سبک از وبسایت ها که ما آنها را به عنوان سایت آگهی می شناسیم، نوعی از سایت های تجارت الکترونیک می باشند که محصولات و خدمات و توضیحات آنها توسط شخص ثالث ارائه می شود ولی اطلاعات خدمات و محصولات توسط اپراتورهای این وبسایت ها کنترل و پردازش می شوند. این سبک از وبسایت ها نوع اصلی یک تجارت الکترونیک چند کاناله هستند که روند تولید و خرید و فروش را آسان می کنند.


در سایت های آگهی معمولاً معاملات و درخواست های مشتریان توسط اپراتورهای این سایت ها مورد بررسی قرار می گیرد و سپس ارتباط آنها را با فروشندگان برقرار می کنند. از قابلیت های دیگر این پلتفرم می توان به حراج، پیش فروش، مبادله کالا با کالا، سفارش و تبلیغات موردنظر اشاره کرد. این سایت ها به کاربران خود اجازه می دهند تا خدمت یا محصولی را در سایت ثبت کنند و آن را به تعداد زیادی معرفی کنند و ارائه دهند.


به طور کلی چون ارائه دهندگان آیتم ها طیف وسیعی دارند، در انتخاب افراد برای محصولات دست خریداران نسبت به فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی هم بازتر است و آنها قدرت انتخاب بیشتری خواهند داشت. به دلیل اینکه فروشندگان مختلفی در این سایت ها وجود دارند و فضای بسیار رقابتی وجود دارد، قیمت ها هم در این سایت ها کاملا رقابتی و پایین تر است.


از سال 2014 و از زمانی که این سایت ها سازماندهی شدند، رشد بسیاری داشتند. برخی از آنها طیف گسترده ای از محصولات را که مشتریان عموماً به آنها نیاز دارند در اختیار عموم قرار می دهند، اما برخی دیگر فقط به طیف خاصی از مشتریان توجه دارند و یک محصول خاص را ارائه می دهند،مانند وبسایت "باما" که سایت موفقی در حوزه خرید و فروش خودرو می باشد.


نه تنها پلتفرم فروش آنلاین در این سایت ها مهم است بلکه رابط کاربری و تجربه و حس کاربر در این سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مردم بیشتر به دلیل اینکه طیف آیتم های موجود بسیار زیاد و البته به صورت سازمان یافته است و اینکه دسترسی به این محصولات بیشتر است به این وبسایت ها زیاد مراجعه می کنند یا از طریق نرم افزارهایی که این سایت ها دارند به آنها متصل می شوند.
شنبه 13 مهر 1398 - 16:32
وب کاربرUser's blog ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex