::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::Loading , please wait ...

انجمن کدستانMoisrex

MoisrexMoisrex.rozblog.com
زمان جاریtime : جمعه 04 مهر 1399 - 5:40 بعد از ظهر
نام کاربریusername : پسوردpassword : یاor عضویتregister | رمز عبور را فراموش کردمForgot your password?
شما در سایت ما ثبت نام نکرده اید و یا وارد اکانت کاربری خود نشده اید. از شما خواهشمند هستیم You are not log in to site. Please وارد شویدlogin یاor ثبت نام کنیدregister .
عوامل مؤثر در قیمت دیزل ژنراتور
تعداد بازدیدvisits : 22
dige آفلاینارسال هاAnswers : 2
عضویتRegistration date : 6 /11 /1398
عوامل مؤثر در قیمت دیزل ژنراتور

بالا رفتن قیمت ارز و واردتی بودن دیزل ژنراتور سبب می شود قیمت ها نیز افزایش یابد. در این بین عوامل زیر تأثیر بسزایی در نرخ فروش دیزل ژنراتور دارد.


1- موتور دیزل ژنراتور
از مهمترین بخش های ژنراتور، موتور دیزل ژنراتور است که بیش از نیمی از قیمت محصول را به خود اختصاص می دهد. عوامل تفکیک کردن موتور دیزل را می توان در توان، شرکت سازنده و حتی کشور خلاصه کرد. نقش کشور در این میان زمانی خود نمایی می کند که برخی از برندهای معروف در چندین کشور مختلف، کارخانه های متعددی را احداث کرده اند.

معروف ترین شرکت های سازنده موتور دیزل ژنراتور در بازار ایران:
پرکینز انگلستان (Perkinz)
کامینز امریکا (Cummins)
ولوو سوئد

لازم به ذکر است که باید در خرید دیزل ژنراتور با موتور کامینز بسیار دقت کرد چون خیلی از این ژنراتورهای موجود در بازار از تولیدات ساخت کارخانه چین و هند آن کمپانی هستند.

2- ژنراتور
از برند های معروف ژنراتور در ایران، استمفورد انگلستان، ژانراتور لوری سومر فرانسه و ژنراتورهای مکالته ایتالیا هستند. در میان این برندها قیمت ژنراتور های استمفورد و لوری سومر بالاتر از سایر برندها می باشد.

3- تابلو کنترل
تابلو کنترل، از اجزای اصلی و مهم هر دیزل ژنراتور می باشد. تفاوت قیمت هر تابلو کنترل بسته به نوع آن یعنی دستی، اتوماتیک و یا پارالل بودن و همچنین کیفیت و برند قطعات و لوازم آن خواهد بود. این تفاوت قیمت می تواند تا چندین میلیون نیز متغیر باشد.
چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 16:57
وب کاربرUser's blog ارسال پیامsend p.m. نقل قولReply سپاس گزارمThanks گزارشReport


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


moisrex
درباره ماAbout us لینک های ماOur links کلمات کلیدیKeywords
انجمن تخصصی کدستان ، ساخته شده توسط فردی با نام مستعار Moisrex می باشد.This forum designed by a person who called Moisrex.

ایمیلE-mail : Moisrex @ Gmail.com
کدستان,انجمن کدستان,کدنویسی,انجمن پشتیبانی,فروم,رزبلاگ,آموزش کدنویسی,درخواست کد
تمامی حقوق این انجمن مربوط به همین انجمن می باشد | طراحی قالبCopyright (c) By Moisrex , All rights reserved | Desiger : Moisrex