Instagram
اخبار سایت :
 • هیچی فقط همیشه سالم و سلامت باشین :دی

دکمه ها

اگر این کاراکتر ها رو نبینید ضرر کردید ...

این کد بسیار جالب با استفاده از کاراکتر هایی که با کد هایی نظیر #&number; می باشد که به جای number از یک عدد استفاده می شود. تعداد این کاراکتر ها آنقدر زیاد است که من هر کاری کردم تهش رو پیدا نکردم.

این کد جالب با استفاده از جاوا اسکریپت ساخته شده است. در این کد یک کد تغییر اندازه فونت نیز نصب شده است که به شما برای نگاه کردن به کاراکتر های ریز و کوچک کمک می کند.

دمو: (ممکن است بعضی کاراکتر ها آنقدر کوچک باشند که شما نتوانید ببینید به همین دلیل از دکمه های + و - برای بزرگ و کوچک کردن استفاده کنید.)

کدستان اندازه متن: خودکار
ادامه مطلب

این کد ساده ولی یکمی طولانی برای کاربر یک کیبورد ساده درست می کنه که می تونه باهاش زمانی که کیبورد نداره برای شما متنی بنویسه.


ادامه مطلب

شما می تونید با این کد متن خودتون رو بزرگ و کوچیک کنید و وقتی متن به 0 پیکسل رسید نمیشه کوچیکترش کرد ولی تا بینهایت شما می توانید متن خود را بزرگ کنید.

برای نصب کردن این کد در قالب شما فقط کافیست در انجمن سایت کدستان این موضوع را بیان کنید.

اندازه متن: خودکار
محل متن شما
کد تغییر اندازه فونت صفحه ادامه مطلب
این کد بر اساس جاوا اسکریپت ساخته شده که با کلیک روی دکمه به کاربر متون مورد نظر شما رو به صورت پشت سر هم نشون میده البته ممکنه این پشت سر هم بودن به دلیل مشکل مرورگر ها کمی دچار مشکل شود ولی با وجود این این کد هنوز کاربرد دارد. ادامه مطلب
  کلاس های آنلاین فعال

  برای افزایش دانش عمومی کاربران سعی بر این داریم که کلاس های آنلاینی برگزار کنیم. لیست این کلاس (ها) را می توانید در زیر ببینید. این قسمت را هر روز چک کنید تا از کلاس ها و اخبار جدید با خبر شوید. کلاس ها توسط همین کاربران و دوستان شما برگزار میشود. اگر مایل به برپایی کلاس آموزشی ای در هر زمینه ای هستید با مدیر تماس بگیرید.

  مدرس: محمد و اقبال
  آموزش PHP - جلسه اول
  پنجشنبه 04 تیر 1394 - 17:00
  هیچ کلاس فعالی موجود نیست.
  کاربران آنلاین
  آمار
  مطالب : 792
  نظرات : 4408
  تعداد اعضا : 36926
  افراد آنلاین : 7
  بازدید امروز : 209
  بازدید دیروز : 2,025
  گوگل امروز : 3
  گوگل دیروز : 46
  بازدید هفته : 6,402
  بازدید ماه : 60,637
  بازدید سال : 272,345
  بازدید کلی : 11,338,782