ابزار مترجم قالب های انجمن رزبلاگ

شما با استفاده از این ابزار می توانید قالب های انجمن رزبلاگ را با سرعت بیشتری بسازید. نمونه این ابزار تا کنون ساخته نشده است. این ابزار فقط و فقط برای سیستم سایت ساز رزبلاگ طراحی و کدنویسی شده است.
در دمویی که در زیر مشخص است شما می توانید کدهایی که این ابزار با جایگزین کردن کدهای مختلف با آنها کار شما را آسان تر می کند. توجه کنید که باکس های طلایی رنگ مهم هست و حتما باید آنها را در قالب استفاده کنید. در صورت استفاده نکردن این قسمت ها ، قالب شما به درستی ترجمه نخواهد شد و ارور ناقص ترجمه شدن قالب به شما داده می شود. با توجه به این که اگر از قسمت های سفید را استفاده نکنید مشکلی در بقیه کد ها پیش نمی آید اما نبود کدهایی مانند پنل کوچک در قالب شما احساس خواهد شد.
کد هایی که در صفحه زیر گذاشته شده است نشون دهنده اصلی ترین قسمت در ترجمه قالب می باشد. شما یک table ساده با یک ستون و سه سطر درست کرده و بعد کدهای رنگی شده در صفحه زیر را به آن اضافه می کنید. شما با استفاده از این ابزار با یک جدول تمام جدول های 4 قالب را خواهید ساخت. توجه کنید که یک راه دیگر برای ساختن کد جدول این است که همان کدی که در صفحه زیر گذاشته شده است را در قالب خود گذاشته و بعد به ویرایش کلاس ها ، آی دی ها و امکانات دیگر بپردازید به خاطر همین در کد داده شده به عنوان دمو از کلاس هایی برای مشخص تر شدن قضیه استفاده شده است.
به کد داده شده در زیر دقت کامل را داشته باشید چون هر قسمت از کد داده شده وظیفه خاصی را بر عهده دارد و شما با نگذاشتن یک قسمت کوچک از آن با مشکلات زیادی در قالب هایی که به شما داده خواهد شد خواهید داشت. این کد فقط با کد table کار می کند پس سعی نکنید از کد های دیگری در آن استفاده کنید. تنها تغییراتی که در کد می توانید انجام دهید و دچار مشکل نشوید این است که کلاس ها و آی دی ها را اضافه یا حذف کنید ، درون یا بیرون تگ ها از تگ های مادر و بچه استفاده کنید ، خاصیت های دیگری به آن اضافه کنید. برای تگ های td از colspan و style استفاده نکنید زیرا در کدهایی که به شما داده خواهد شد colspan به صورت خودکار اضافه خواهد شد و style هایی برای زیبایی نیز به آن اضافه می شود. همچنین از خاصیت valign نیز استفاده نکنید چون این گزینه نیز به طور خودکار اضافه خواهد شد.
توجه داشته باشید شما با استفاده از این ابزار یک قالب را حتی در کمتر از 5 دقیقه می توانید ترجمه کنید پس لطفا و خواهشا حق کپی رایت ما را از قالب بر ندارید. در قالب های داده شده فقط یک لینک در هر قالب وجود دارد. باید متوجه شده باشید که بیش از 80 درصد کار ساخت یک قالب جدید را این ابزار برای شما انجام می دهد و بیش از 90 درصد از کار ترجمه یک قالب انجمن را این ابزار برای شما انجام می دهد پس از این که یک لینک در قالب خود به ما بدهید ناراحت نشوید. من (moisrex) به هیچ وجه راضی به ترجمه قالب هایی که اجازه ترجمه آنها گرفته نشده است نیستم پس اگر انسان شرافتمندی نیستید قبل از ترجمه باید بدونید من در آخرت جلوی کسانی را که خلاف قوانین استفاده از این ابزار عمل کرده اند را خواهم گرفت. لطفا و خواهشا از این ابزار و ابزار های دیگر این سایت و سایت های دیگه کپی نکنید تا نه وقت من برای مسدود کردن وب شما تلف بشه نه وبتون رو از دست بدید.
الزامی
اختیاری
تگ head :
تگ body :
لیست لینک ها (لیست li) :
جستجو:
پنل کوچک :
لینک های مکان نما :
<!-- block -->
	<table class="table">
		<!-- head block -->
			<tr class="head">
				<td attr>
					[head]
				</td>
			</tr>
		<!-- /head block -->
		<!-- sub block -->
			<tr class="subject">
				<!-- sub loop -->
					<td attr>
						[sub]
					</td>
				<!-- /sub loop -->
			</tr>
		<!-- /sub block -->
		<!-- body block -->
			<tr class="body">
				<!-- body loop -->
					<td attr>
						[body]
					</td>
				<!-- /body loop -->
			</tr>
		<!-- /body block -->
	</table>
<!-- /block -->
تمامی حقوق این ابزار مربوط به همین سایت می باشد و کپی برداری از آن حتی با ذکر لینک منبع نیز مجاز نمی باشد.
قالب اصلی

قالب تالارها
قالب پاسخ ها
قالب پروفایل
وزن اولیه قالب: کیلوبایت وزن فعلی همه قالب ها: کیلوبایت
  • قالب اصلی: کیلوبایت
  • قالب تالار ها: کیلوبایت
  • قالب پاسخ ها: کیلوبایت
  • قالب پروفایل: کیلوبایت
حجم اضافه شده: کیلوبایت
  • قالب اصلی: کیلوبایت
  • قالب تالار ها: کیلوبایت
  • قالب پاسخ ها: کیلوبایت
  • قالب پروفایل: کیلوبایت
تمامی حقوق این ابزار مربوط به سایت کدستان است و کوچکترین کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد. (طبق ماده 12 فصل 3 قانون جرایم رایانه ای)