ابزار مترجم قالب های رزبلاگ نسخه 3

با این ابزار قالب خود را بسیار سریع طراحی و یا ترجمه کنید و در وقت خود صرفه جویی نمایید.


من در این ابزار سعی کردم که کار مترجمان و طراحان قالب ها رو خیلی راحت کنم. شما می تونید از این ابزار برای بالا بردن سئو قالب خودتون نیز استفاده کنید. برای مثال اگر تگ h1 در قالب شما نباشه در قسمت توضیحات با زبانی دوستانه بهتون گفته میشه که تگ h1 در قالب شما نیست.

این ابزار با استفاده از جاوا اسکریپت ساخته شده است درحالی که مترجم قبلی قالب های رزبلاگ که توسط خود رزبلاگ ساخته شده بود با پی اچ پی ساخته شده است.

ورژن قبلی مترجم قالب های رزبلاگ (ساخته شده توسط رزبلاگ): http://rozblog.com/translate

در این قسمت شما میتوانید به طور خودکار امکانات رزبلاگ رو قالب اضافه کنید.
برای این کار فقط کافیه 3 بلوک راست و چپ و وسط را درون قالب قرار بدید و کد قالب رو به این برنامه بدید و امکاناتی که میخواید اضافه بشه رو تیک بزنید.
که هر یک از این امکانات به صورت پیش فرض در قالب قرار میگیره و با تیک زدن راست یا چپ میتونید تنظیم کنید به طور مثال منوی موضوعات در راست قالب یا چپ قالب قرار بگیره.
به عنوان نمونه رزبلاگ چند قالب رو به این صورت طراحی کرده که میتونید کدش رو بردارید و تست کنید .

دریافت کد قالب شماره 1 | نمایش قالب دریافت کد قالب شماره 2 | نمایش قالب



شما می توانید برای قالب تنظیماتی را انجام دهید برای مثال شما می توانید در کدی که لینک ها را جدا می کند تغییر دهید. یا مثلا متن دکمه جستجو رو تغییر بدین و بسیاری تغییرات و تنظیمات دیگر که فقط می توانید با زدن دکمه «تنظیمات پیشرفته» این تنظیمات را تغییر دهید. توجه داشته باشید که این ابزار بهترین گزینه ها را بر اساس قالب های عمومی تنظیم شده.

زمانی که شما قالب را اشتباه تنظیم کرده باشید یا در قالب شما سه منویی که به عنوان نمونه باید گذاشته شود نباشد در هر کدام از باکس های مربوطه که بعد از زدن دکمه اضافه کردن امکانات متنی با عنوان «هیچ بلاکی پیدا نشد» در باکس مربوطه نوشته می شود. در صورت نوشته شدن این اخطار ، کد داده شده به شما ناقص و اشتباه می باشد.


         
وسط
وسط
وسط
وسط
وسط         
وسط
وسط
وسط
وسط
وسط بالا / وسط پایین / چپ / راست

ابزار مترجم رزبلاگ (تنظیمات)




کد قالب شما: